Hurá na nočník

Odplenkování snadno, efektivně a hravě!


Chceš toto léto efektivně odplenkovat a udělat z toho pro tvé děťátko hru, abyste spolu nemuseli bojovat?


Přijď na seminář Hurá na nočník, kde se dozvíš vše potřebné. 


Seminář je vhodný pro rodiče dětí už od 1 roku!

Dozvíš se:


K semináři navíc dostaneš:


TERMÍN:

🗓️ červenec 2024 (termín bude upřesněn)

⏰ 15:30-17:00 (90 minut)

📍 Centrum Akropolis v Uh. Hradišti

💸 Cena: 590 Kč

Právě teď můžeš seminář Hurá na nočník získat s letní slevou pouze za:

450 Kč

Nenech si ujít všechny informace za cenu 1 balíku plenek a přihlas se právě teď!

Co o programu říkají rodiče:


Maminka Šárka a dcera Stella


"...zítra má naše Stellinka druhé narozeniny a musím Vám poděkovat za váš návod na odplenkováni. Stella si zamilovala Batoláky a písničku o vláčku si spolu zpíváme už nějakou dobu. Až to situace dovolí, má od nás slíbenou cestu vláčkem – za odměnu. Asi i diky větší izolaci doma jsme opravdu následovali vaše rady a před úderem druhého roku úspěšně odložili plenky do skříně. Dnes jsme si udělali malý výlet a Stelka dostala mnou háčkovanou kokardu, protože je to opravdu “šikulka bezplenka”, jak doma říkáme.

Takže Vám moc děkujeme za průvodce a zábavné video s Batoláky, které dcerku moc bavilo."

Maminka Lucie a dcery

"Koupila jsem si u vás i šikulky bez plenky a holčičkám se to líbí, sedí na nočníku a snaží se znaky opakovat. DVD je velice povedené a hezky udělané. Holky si o něj samy říkají a ukazují vláček."

Maminka Zuzka a synové Vojta a Eda


"Video Hurá na nočník a Průvodce pro rodiče programem Baby Signs nám byli opravdovými pomocníky v době,kdy syn Vojta ještě nemluvil. Znaková řeč nám umožnila se doruzumět. Vojta měl například velkou radost,když jsem ukázala znak jíst, usmíval se od ucha k uchu. Každé dítě je jiné, takže i když Vojta znaky používal méně, rozuměl, a to ho bavilo. Naopak mladší Eda znakuje o sto šest.

Díky videu Hurá na nočník pro nás bylo odplenkování radost. Vojta se nebránil nočníku a relativně brzy chodil na dětské prkénko. Video nenásilnou formou dětem vysvětluje, jak na to."